Wszystkie wpisy Tobie też jest za gorąco? Jeśli nie siedzisz w klimatyzowanym pomieszczeniu to zapewne tak. Sama jestem ciepłolubem, ale większość ludzi czuje się dobrze, gdy w pomieszczeniu jest 22-24 st.C. I gdy dla mnie 25-26 st. C w pomieszczeniu są super to są tacy,…
Czytaj więcej